MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 222 88 90
E-POSTA destek[@]asusservismerkezi.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 9:00 - 18:00
Arıza Tespit Formu

Asus Servis Destek

Asus Servis Destek

Asus Servis Destek : Dizüstü bilgisayarlarınızı daha iyi kullanabilmeniz için Asus Servis Destek olarak siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz her yıl düzenli olarak iki kez olmak üzere tüm notebook ve laptoplarınızın bakımlarını yaptırınız. Bakımı düzenli bir şekilde yapılan tüm notebook ve laptoplar arızalanmakta bakımsız laptop ve notebooklara göre çok daha az arıza çıkartmaktadır. Hatta bakımı yapılan cihazlar sıvı teması oluşmaz ve yere düşürülmez ise hiçbir şekilde arıza yapmadan kullanılabilir. Asus servisi olarak siz değerli müşterilerimize her model asus cihazlar için bakım desteği yapmaktayız. Bakım esnasında tüm cihazın iç parçaları temizlenmektedir. Fan temizlenmek ve değişime ihtiyacı olan parçaların değişimleri de yapılmaktadır.

Taşınabilir olması nedeni ile laptop ve notebook tipi bilgisayarlar en sık kullanılan ve tercih edilen bilgisayarlar arasına girmiştir. Taşınabilir olmasının avantajları oldukça çoktur. Tek bir alanda mahsur kalmadan açık havada, istenilen alanlarda bu cihazları kullanma olasılığı bulunmaktadır. Fakat bir tek dezavantajı da bu cihazların taşıma sürecinde yere düşürülerek ekran kırıklarına, anakart kırıklarına ve şarj girişi alanlarında kırılmalara neden olunduğu görülmektedir. Taşıma esnasında aksesuar satışımız bölümünde yer alan çantalardan kullanıldığında taşıma esnasında cihaz çanta içinde düşse dahi zarar görmemektedir. Asus servis olarak aksesuar desteği tanıdığımız siz değerli müşterilerimiz için yedek parça desteği ve garanti süresi desteği de tanımaktayız. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bizleri telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz.

Laptop ve notebook tipi bilgisayarlar düşerek arıza yaptıklarında genellikle anakart arızaları ve ekran kırıkları ile kullanıcılar karşı karşıya kalmaktadır. Ekran kırıkları tamir olarak onarımı yapılabilecek seviyede bir arıza değildir. Kesinlikle ekran kırıkları tamamen bilgisayardan çıkartılarak ekran yeni olan ekran ile değişimi yapılarak onarılabilir. Bu onarım türü esnasında kesinlikle çok hassas bir işçilik gereklidir. Hassas işçilik gerekmesinin nedeni ise eski ve kırık olan ekranın çıkartılma esnasında cihazın kasasına zarar verilebileceğidir. Tarafımızca yapılan tüm ekran değişimlerinde hassas tamir ve bakım cihazları kullanılarak işlem yapılmakta ve kesinlikle bu esnada cihazın başka parçalarına zarar verilmemektedir. Hizmetlerimizden faydalanmak için mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..