MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 222 88 90
E-POSTA destek[@]asusservismerkezi.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 9:00 - 18:00
Arıza Tespit Formu

Asus Servis

 

Asus Servis : Masaüstü bilgisayarlardan son zamanlarda hızlı bir şekilde dizüstü bilgisayarlara geçiş yaptık. Notebook ve laptoplar günümüzde aktif olarak kullanılan en iyi bilgisayarlar haline geldi. Bu bilgisayarların aktif olarak kullanılmasının nedeni taşınabilirliliği olarak görülüyor. Her alanda kullanılabilen bu cihazlar sağlam ve kalite içerikli olarak bilgisayar firmaları tarafından üretiliyor ve kullanıcılarının hizmetine sunuluyor. Asus Notebook servisi olarak siz değerli müşterilerimize notebook tamir ve bakım hizmeti vermekteyiz. Notebook tipi bilgisayarlar genellikle elde taşındığı için düşme ve çarpma nedeni ile arıza yapmaktadır. Notebook bilgisayarların arızalanmaması için mutlaka taşıma şekline dikkat edilmesi gerekir. Yere düşerek arıza yapan notebooklarda genellikle ekran kırıkları, menteşe kırıkları, anakart kusurları ve şarj yeri sorunları ortaya çıkmaktadır. Ortaya çıkan bu sorunlar asus servisi olarak tarafımızca tamir edilebilmektedir.

Asus teknik servis bünyesinde arızası onarılan tüm laptop ve notebook çeşidi bilgisayarlar garanti kapsamı altına alınmakta ve daha sonradan da arıza çıkartmaması için bakımları gerçekleştirilmektedir. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Asus markalı laptop ve notebook tipi bilgisayarlarda bir çok hizmeti siz değerli müşterilerimiz için bir arada sunmaktayız. Yedek parça satışlarımız içinde ekran kasası, ekran, adaptör, klavye, aksesuar, pil, menteşe, anakart, kasa, şarj soketi, alt kasa tuş takımları, ekran çerçeveleri, lcd cover, üst kasa data kabloları, lcd panel, şarj aleti çeşitleri, batarya çeşitleri ve tüm notebook ve laptop yedek parçaları bulunmaktadır.

Notebook çeşidi bilgisayarlarda genellikle görülen arızalardan birisi de anakart arızalarıdır. Anakart bir notebook için can damarı manasına gelmektedir. Anakart olmadığında veya anakart bir notebook içinde arızalandığında bir cihazın çalışma imkanı bulunmamaktadır. anakart arızalarının genellikle oluşma nedenlerinden birisi de notebook ve laptopların su ile temasının bulunmasıdır. Anakart arızalarında bu parçanın tamir olması gibi bir durum kesinlikle düşünülmemelidir. Anakart sadece değişim yapılarak tamir edilebilme türüne sahiptir. İşlemci de aynı tipte bir parça olarak anakart gibi tamir edilerek değil sadece değişimi yapılarak tamir edilebilir. Bir cihazı yere düşürerek ekranının kırılması ve sıvı teması olması garanti kapsamında olmamasına neden olur.

 

Call Now ButtonHemen Ara..