MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 222 88 90
E-POSTA destek[@]asusservismerkezi.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 9:00 - 18:00
Arıza Tespit Formu

Asus Teknik Servisi

Asus Teknik Servisi

Asus Teknik Servisi : Son zamanlarda en çok kullanılan bilgisayarlar arasında yer alan notebook ve laptoplar evlerde, okullarda ve işyerlerinde aktif olarak kullanılmaktadır. Bu cihazları en çok cazip kılan özellikleri ise taşınabilir olmalarıdır. Taşınabilir olan bu cihazların bir tek dezavantajı düşürülebilmesinin kolay olması ve sıvı temasından çok fazla kaçınılmamasıdır. Cihazların bakımları düzenli bir şekilde asus teknik servisi olarak tarafımızca yapılmaktadır. düzenli olarak yapılan bakımlar sonrasında çok daha uzun bir süre laptop ve notebook tipi bilgisayarlar arızasız bir şekilde kullanılabilir. Teknik servis desteği almak için telefon numaralarımızdan veya mail adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Vermiş olduğumuz bakım ve onarım desteği sonrasında siz değerli müşterilerimize garanti süresi uygulaması avantajı sunmaktayız.

Tamir ve bakım yapan firmamız bünyesinde notebook ve laptop aksesuar satışı da bulunmaktadır. Kullanıcı hatası olarak ortaya çıkan tüm arızalar bir cihazın garantisi olsa bile firmalar tarafından arıza giderleri ödenmemektedir. Bu nedenden dolayı garanti kapsamında olan cihazların biraz daha dikkatli kullanılması gereklidir. Sıvı teması veya bir cihazın yere düşerek ekranının, anakartının veya işlemcisinin kırılması garanti kapsamına girmemektedir. Bu arıza çeşitlerinin tümü asus servisi olarak tarafımızca tamir edilebilen türde arızalardır. Son zamanlarda sosyal medya kullanımı, internet üzerinden okul çocuklarının ders yapması nedeni ile notebook ve laptoplar çok daha fazla kullanılmaya başlandı. Kullanılan bu cihazların yıllık periyodik bakımlarının yapılması kesintisiz ve veri kayıpsız olarak bu cihazların çok daha iyi kullanılmasını sağlıyor.

Veri kayıpları bir cihazda aniden cihaz kapandığında oluşturulduğu bir sonuç olarak cihaz tamiri sonrasında veri kayıplarının tamamının alınabilmesi tarafımızca mümkündür. Veri kayıplarını engellemek için mutlaka her yıl düzenli olarak tüm cihazlara bakım yapılması gereklidir. bakımı düzenli bir şekilde yapılan notebook ve laptoplarda veri kayıplarına rastlanmamaktadır. Veri kaybı olmaması için mümkün olduğu kadar bir tek bilgisayarda veri biriktirmeden depolayıcı başka cihazlar da kullanılmalıdır. Tek bir cihazda çok önemli verileri biriktirmek büyük hatadır. Asus servis hizmeti veren bir firma olarak yapmış olduğumuz tüm bakım ve onarım sonrasında müşteri memnuniyetini kazanmayı hedef belirledik.

 

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..