Asus Anakart Onarımı : Genellikle aşırı ısınmadan dolayı oluşan anakart arızaları bir çok belirti ile ortaya çıkmaktadır. Laptop veya notebook gibi dizüstü cihazlarda açılmama, çok yavaş açılma, ekran görüntüsü bir türlü alınamam gibi belirtilerle anakart arızaları ortaya çıkmaktadır. Anakart bir cihazın çalışma sisteminde kesinlikle büyük bir güç sağlamakta ve bilgisayarların olmazsa olmaz parçalarından birisi olarak kullanılmaktadır. Bazı zamanlarda da anakart arızaları ekran üzerinde bazı çizgilerin oluşması ile ortaya çıkmaktadır. Bu çizgiler yatay ve dikey olarak görülebilir. Kullanıcılar daha çok bu çizgileri ekran ile alakalı hatalar sansalar da bu hataların çoğu anakart arızalarından dolayı oluşmaktadır. Asus servisi olarak tüm anakart değişimlerini laboratuar ortamımızda gerçekleştiriyoruz.

Bilgisayar bir kapandı bir daha açılmadı sorunu laptop, dizüstü bilgisayar ve masaüstü bilgisayar kullanıcıları tarafından arızalı cihazlar için söylenmektedir. Öncelikli olarak bu kusur nedeni ile anakart arızaları akla gelse de bu arıza çeşitlerinin oluşumunda bir çok neden de rol oynayabilir. İşlemci hataları, hard disk kusurları ve cihazların şarj alamaması bu arıza çeşidinin oluşmasına neden olur. Asus anakart onarım firması olarak siz değerli müşterilerimiz için anakart değişimi yapmaktadır. Tüm bize teslim edilen cihazlar garanti kapsamında tamir edilmektedir. Tüm tamir etmiş olduğumuz cihazları daha sonraları başka arızaları mahal vermeyecek şekilde tamirlerini yaptıktan sonra bakımdan geçirmekteyiz.

Anakart arızalarında, işlemci arızalında ve notebook laptop gibi cihazların sahip olduğu parçaların arızalanmasında kesinlikle bu cihazların servislerinde arızalarının giderilmesini sağlayınız. Hiçbir arıza giderme bilgisi olmayan sertifikası bulunmayan kişilere notebook ve laptoplarınızı teslim ederek tamir edilmesini beklemeyiniz. Zira çok hassas bir işlem isteyen laptop ve notebook tamirleri yanlış yapıldığında çok daha yüksek maliyetlere neden olabilmektedir. Asus servis bünyesinde tüm cihazlarınız hassas ve ölçülü bir şekilde tamir ve bakıma tabi tutulmaktadır. Size tavsiyemiz laptop ve notebook bilgisayarlarınızı mutlaka her yıl düzenli olarak veri kaybına neden olmamak için bakım yaptırınız. Bakımı düzenli bir şekilde yaptırılan laptop, notebook ve masaüstü bilgisayarlar bakımı yapılmayan bilgisayarlara göre çok daha uzun süre arızasız bir şekilde kullanılabilir.